Wersja demo

Licencje ISPmanager

ISPmanager

Wersja demo

Niskie zużycie zasobów systemowych
Kompleksowy panel hostingowy
Nie ingeruje w konfigurację systemu


Demo online

Wersja demo systemu ISPmanager prezentuje wszystkie funkcje panelu ISPmanager, umożliwiając ocenę jego jakości i zalet. Zapraszamy do wypróbowania panelu ISPmanager na jednym z naszych serwerów demonstracyjnych.

Ważne informacje:

  • Indywidualna wersja demo jest dostępna przez 8 godzin.
  • Jeżeli wersja demo jest nieużywana przez godzinę, jej ważność automatycznie wygasa.
  • Aby wyeliminować ryzyko niezgodnego z prawem korzystania z usług, w tym rozsyłania spamu, można uruchomić tylko jedną wersję demo ISPmanager Lite lub jedną wersję demo ISPmanager Pro dziennie.
Wersja demo
ISPmanager Lite:
ISPmanager Pro:

Wersje demo panelu ISPmanager to w pełni funkcjonalne produkty posiadające wszystkie funkcje niezbędne w celu przeprowadzenia testów. Można zalogować się na serwer przez ssh (secure shell) i wprowadzić zmiany w ustawieniach konfiguracyjnych. Aby ułatwić klientowi podjęcie decyzji o dokonaniu zakupu oferujemy do testów w pełni funkcjonalny serwer uniksowy.

Interesuje cię VDSmanager? Oferujemy wersję demo VDSmanager umożliwiającą ocenę wszystkich zalet Wirtualnego Serwera Prywatnego (VDS/VPS). Panel VDSmanager to kompleksowe narzędzie do zarządzania VPS umożliwiające podział jednego serwera fizycznego na kilka serwerów wirtualnych za pośrednictwem wygodnego w obsłudze interfejsu sieciowego. VDSmanager to klucz do twojego sukcesu!


Zrzuty ekranów

Przygotowaliśmy kilka zrzutów ekranów, aby zaprezentować szatę graficzną oraz możliwości interfejsu panelu ISPmanager.


Filmy instruktażowe (en)

Filmy instruktażowe pokazują jak używać panelu, jak uruchomić konto hostingowe w kilka minut wykorzystując funkcje ISPmanager oraz prezentują nawigację w panelu. Instruktaż pomaga również zrozumieć funkcjonalności każdej sekcji.

Poniższe materiały udostępnione są w języku angielskim.